Kontakta

VD

Sofia Hygrell
+4630432751
sofia.hygrell@nordholms.se

Produktion verkstad, leveranser

Mikael Kajbic
+4630432757
mikael.kajbic@nordholms.se

Projekt & offerering

Lars Axelsson Olsson
+4630432756
lars.axelssonolssson@nordholms.se

Anders Hygrell

+4630432752
anders.hygrell@nordholms.se

Jonas Karlsson
+4630432759
jonas.karlsson@nordholms.se

Fredrik Lilja
+46304799664
fredrik.lilja@nordholms.se

Jesper Skoglund
+4630432753
jesper.skoglund@nordholms.se

El- och automation

Niklas Halfvordsson
+46761050112
niklas.halfvordsson@nordholms.se

Order & dokumentation

Anna Simonsson
+46304799663
anna.simonsson@nordholms.se

Gunita Zommere
+46304799663
gunita.zommere@nordholms.se

Kvalitet

Niklas Johansson
+4630432758
niklas.johansson@nordholms.se

Sofia Hygrell
+4630432751
sofia.hygrell@nordholms.se

Trycksättning med gas

Anders Hygrell
+4630432752
anders.hygrell@nordholms.se

Ekonomi & administration

Gun Bergman
+46304799662
gun.bergman@nordholms.se

Ingela Karlsson

+46304799661
ingela.olsson@nordholms.se

Kontor

Adress:
Nordholms AB Tfn vxl:  46 (0)304-327 50           
Industrivägen 18 Org. nr:  556195-6003            
473 31 HENÅN VAT no. SE556195600301                                     
Sweden

Allmänt: nordholms@nordholms.se
Order: order@nordholms.se (för order respektive ordererkännanden)
Certifikat certificate@nordholms.se (för leverans av certifikat)
Fakturor: invoice@nordholms.se
Reklamationer: complaint@nordholms.se

Öppettider: 
Måndag - Torsdag: 07.00-16.00    Lunch: 12.00-12.30
Fredag: 07.00-15.00    Lunch: 12.00-12.30

Övriga tider +4630432752