Kontakta

VD

Sofia Hygrell
Tfn: +46 (0)304-327 51

E-post: sofia.hygrell@nordholms.se

Marknad, produktion, projekt, svetsansvar

Anders Hygrell

Tfn: +46 (0)304-327 52


E-post: anders.hygrell@nordholms.se

Produktion verkstad, leveranser

Mikael Kajbic
Tfn: 46 (0)304-327 57
E-post: mikael.kajbic@nordholms.se

Projekt & offerering

Fredrik Lilja
 (föräldraledig tom 2018-01-16)
Tfn:+46 (0)304-799 664
E-post: fredrik.lilja@nordholms.se

Thomas Kobel

Tfn:+46 (0)304-327 56

E-post: thomas.kobel@nordholms.se

Jesper Skoglund
Tfn: +46 (0)304-327 53
e-post: jesper.skoglund@nordholms.se

Order & dokumentation

Gunita Zommere
Tfn: +46 (0)304-799 663
E-post: gunita.zommere@nordholms.se


Kvalitet

Thomas Kobel

Tfn:+46 (0)304-327 56

E-post: thomas.kobel@nordholms.se

Kvalitetskontroller

David Olsson
Tfn: 46 (0)304-327 55
E-post: david.olsson@nordholms.se


Trycksättning med gas

Thomas Kobel

Tfn:+46 (0)304-327 56

E-post: thomas.kobel@nordholms.se

Anders Pettersson
Tfn: +46 (0)18-265 00 65
E-post: anders.pettersson@nordholms.se


Ekonomi & administration

Ingela Olsson

Tfn: +46 (0)304-799 661
E-post: ingela.olsson@nordholms.se

Elaine Pavia

Tfn: +46 (0)304-799 662

E-post: elaine.pavia@nordholms.se

Kontor

Adress:
Nordholms AB                                  Tfn vxl:     46 (0)304-327 50           
Industrivägen 18                                Org. nr:    556195-6003            
SE-473 31 HENÅN                            VAT no.   SE556195600301                                     
Sweden

Allmänt:    nordholms@nordholms.se
Order:       order@nordholms.se (för order respektive ordererkännanden)
Fakturor:   invoice@nordholms.se

Öppettider:
Måndag - Torsdag:    07.00-16.00    Lunch: 12.00-12.30
Fredag:                    07.00-15.00    Lunch: 12.00-12.30

Övriga tider: +46 (0)304-327 52