Kontakta

VD

Sofia Hygrell
+4630432751

sofia.hygrell@nordholms.se

Produktion verkstad, leveranser

Mikael Kajbic
+4630432757
mikael.kajbic@nordholms.se

Projekt & offerering

Lars Axelsson Olsson
+463043275
6
lars.axelssonolssson@nordholms.se

Anders Hygrell


+4630432752


anders.hygrell@nordholms.se

Jonas Karlsson
+4630432759
jonas.karlsson@nordholms.se

Fredrik Lilja
+46304799664
fredrik.lilja@nordholms.se

Jesper Skoglund
+4630432753
jesper.skoglund@nordholms.se

Order & dokumentation

Gunita Zommere
+46304799663
gunita.zommere@nordholms.se

Kvalitetsansvarig

Sofia Hygrell
+4630432751
sofia.hygrell@nordholms.se

Kvalitetskontroller

David Olsson
+4630432755
david.olsson@nordholms.se


Trycksättning med gas

Anders Hygrell
+4630432751

anders.hygrell@nordholms.se


Ekonomi & administration

Ingela Olsson

+46304799661
ingela.olsson@nordholms.se

Elaine Pavia

+46304799662

elaine.pavia@nordholms.se

Kontor

Adress:
Nordholms AB Tfn vxl:  46 (0)304-327 50           
Industrivägen 18 Org. nr:  556195-6003            
SE-473 31 HENÅN VAT no. SE556195600301                                     
Sweden

Allmänt: nordholms@nordholms.se
Order: order@nordholms.se (för order respektive ordererkännanden)
Fakturor: invoice@nordholms.se
Reklamationer: complaint@nordholms.se

Öppettider: 
Måndag - Torsdag: 07.00-16.00    Lunch: 12.00-12.30
Fredag: 07.00-15.00    Lunch: 12.00-12.30

Övriga tider: +4630432752